beauty intelligence institute
  • Aupark Bratislava
  • |
  • +421 915 720 518
  • |
  • prolook@prolook.sk
hair tattoo - tetovanie vlasov v bratislave

O TECHNOLÓGII

Salón Prolook ponúka  najmodernejšiu technológiu imitácie vlasových korienkov.  Ide o inovatívne prístrojové zariadenie ORON 57  s unikátnou jednotkou Roller so špeciálne usporiadanými  56-ihličkami (svetový patent).  Vyškolený personál dokáže touto jednotkou obnoviť vlasové folikuly na tých častiach hlavy, kde už vlasy nerastú. Daná metóda sa volá Hair Follicle simulation (HFS). Okrem toho, že pomocou ihličiek sa vpravuje pigment do pokožky, čím sa trvalo imitujú vlasové folikuly, vpichy ihličkami stimulujú aj následný rast drobných vláskov. 

Metóda HFS je rýchla, za 2 hodiny je procedúra, pri ktorej sa vytetujú mikrovlasy na čelo, temeno a kúty, ukočená.

Odporúča sa všetkým, ktorí sa stretávajú s prirodzeným vypadávaním vlasov (androgénna alopécia) alebo vypadávaním  vlasov v dôsledku chemoterapie. Vhodná je tak pre mužov ako i ženy. Ženám v procese starnutia rednú temená hlavy a tak sa môže touto metódou vykonať zahustenie vlasov. 
Jednotka má certifikát zdravotnej spôsobilosti, metóda je úplne bezpečná, neohrozuje zdravie človeka. 

NAJVYŠŠIA KVALITA

Spôsob HFS zabezpečuje prirodzený vzhľad, ktorý je zárukou moderných technologických riešení, ako aj najvyššej kvality pigmentov. 
Prístroj ORON 57  s unikátnou patentovanou jednotkou Roller,  poskytuje rýchly a presný spôsob, ako vykonať postup pigmentácie po celej pokožke hlavy.  

VÝHODY

Najnovšia generácia zariadenia pre permanentný make-up sa kvalitatívne líši od všetkých existujúcich zariadení  na trhu. Vyznačuje sa neuveriteľnou  ľahkosťou a rýchlosťou vpravenia pigmentu do pokožky, čím minimalizuje bolesť a následný opuch.  Najväčšou výhodou je čas úkonu, pri ktorom  môžete ušetriť až 80% času v porovnaní s jednobodovou ihličkou. Prístroj a pigmenty sú vyvinuté v súlade s prísnou kontrolou kvality a má certifikát zdravotnej spôsobilosti.

objednajte sa na nezáväznú konzultáciu zdarma
UPOZORNENIE: Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies
Ok